Kullanım Koşulları

KULLANIM KOŞULLARI

Site’yi ziyaret edenler, Site'de yer alan, ister KAMEYA Tekstil İth. İhr. San ve Tic. Ltd. Şti (“KAMEYA”)’ye isterse üçüncü bir kişi veya kuruluşa ait herhangi bir yazı, bilgi, yorum, görüş, haber, görüntü, resim, şekil, grafik ve sair içerikten, bu içeriklerin yayınının kesilmesinden, gecikmesinden veya hatalı yayınlanmasından, bu içeriklerin kullanımından veya bu içeriklere dayalı olarak almış oldukları kararların sonuçlarından, Site'nin kullanım koşullarını okumamış veya okumuş ancak bunlara uygun davranmamış olmaları sebebiyle uğramış olduğu maddi veya manevi, müsbet veya menfi, ve olası herhangi bir zarardan veya masraftan, hukuki ve cezai KAMEYA veya çalışanlarının, yöneticilerinin, yetkilendirdikleri kişi veya kuruluşlarının, hukuki veya cezai hiçbir sorumluluğu olmadığını, Site'de yer alan bilgilerin doğruluğu ve/veya yeterliliğinin KAMEYA tarafından garanti edilmediğini kabul ve beyan etmişlerdir.

Şu kadar ki; Site’yi ziyaret edenlerin, yorum platformlarına katılanların, reklam ve sponsorluk veren şirketlerin, Site’de yayınlamış olabilecekleri yazı, bilgi, yorum, haber, görüntülerle KAMEYA’in logosunun, ana sayfa ile alt bölüm bağlantılarının başkaca web sitelerinde kullanımı, web, posta, mobil site vb. hizmetlerinin ve Site’yi ziyaret edenler tarafından KAMEYA sunucularına yüklenip yayınlanan her türlü içeriğin kullanımı suretiyle edinilen bilgi ve yorumlar dahil ve fakat bu sayılan kişiler ya da yayınlarla sınırlı olmaksızın, internet'in genel teamüller doğrultusundaki yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten, KAMEYA’in hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu Site ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

Site’yi ziyaret edenler, KAMEYA’in, Site Kullanım Koşullarını veya Gizlilik Politikasını tek taraflı olarak her zaman değiştirme veya güncelleme hakkına sahip olduğunu, bunlarda yapılacak her türlü değişikliği peşinen kabul ettiklerini beyan etmişlerdir.

Site’de yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde KAMEYA tarafından garanti edilmemektedir.

Site’de yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı KAMEYA ‘in hiç bir hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Site’yi ziyaret edenlerin, Site’de yer alan İçerik’e dayanarak alabilecekleri her türlü kararlardan dolayı KAMEYA ve İçerik sağlayıcıları hiçbir şekilde sorumlu değildirler.

Yayınlanan içeriğin kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yola açabileceği zararlardan dolayı KAMEYA hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Site’ye girmeden önce yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmekle bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, Site’de yazılı bulunan bu ibarelerin ve KAMEYA 'e ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak Hukuk Muhakemeleri Kanunu madde 193’e uygun olarak İstanbul Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri’nin yetkisine sunulacağı KAMEYA tarafından beyan ve işbu Site’ye giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul, beyan ve taahhüt edilir.

Bu yayın, KAMEYA’in izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.